Дмитрий Гордон Майами in Hallandale Beach - Buy Tickets Online
FacebookPayPal

Event details


Buy tickets

By: Resilience Entertainment Group

Дмитрий Гордон Майами

Дмитрий Гордон, найвідоміший український журналіст, виступить у США з творчими вечорами, під час яких кожен зможе поставити будь-які запитання та отримати на них відповіді. На його сторінках в соцмережах підписано понад десять мільйонів людей у всьому світі, його легендарні інтерв'ю дивляться десятки мільйонів, його знамениті меми стають вірусними.

Дмитро Гордон є найлютішим ворогом Росії та Путіна - єдиним за сукупністю заходів, проти кого в Росії відкрито три кримінальні справи, хто внесений до реєстру терористів та екстремістів, визнаний іноагентом, заочно заарештований Басманним судом Москви та оголошений у розшук.

Дмитро активно допомагає ЗСУ та купив вже для українських захисників десятки дронів, збір на які буде продовжено і в США. Тур із творчими вечорами США - це перший виїзд Дмитра за межі України за час повномасштабної війни.

Door 7 PM. Show 8 PM. 21+

Event Policy: All tickets are final sale and cannot be exchanged or refunded. In the case of an event cancellation without a rescheduled date, a full refund will be automatically issued to each patron on the credit card used to purchase. By purchasing a ticket to this event, you agree to this purchase policy.

Event location


Sport of Kings
501 S Federal Hwy
Hallandale Beach FL 33009

Organizer contacts


Cell phone:

800-771-6510

Email address:

master@bomond.com

Website:

bomond.com
Дмитрий Гордон Майами

General Admission
$65.00

VIP TABLE for 2 PEOPLE
$170.00

VIP TABLE for 4 PEOPLE
$340.00