KOZAK SYSTEM in New York in New York - Buy Tickets Online
FacebookPayPal

Event details


Buy tickets

By: GeoTickets

KOZAK SYSTEM in New York

Запальні, харизматичні, щирі і ні на кого не схожі: гурт KOZAK SYSTEM - це колектив, що став унікальним явищем на українській музичній сцені. Пятеро музикантів вже десять років створюють пісні, під які неможливо встояти. KOZAK SYSTEM органічно звучать як на багатотисячних фестивалях, так і під час камерних ліричних виступів, а мапа України оповита їхніми концертними маршрутами вздовж і впоперек. Різнобарв'я репертуару гурту справді вражає, вони не обмежуються стильовими чи жанровими рамками.

 

У Серпні KOZAK SYSTEM вирушають і Північно -Американський тур на підтримку ЗСУ!

Музика Kozak System - це сплав Українського та Балканського стилів звучання, панк-року та СКА. Кожна пісня - це потужна лірика та вибухове звучання усіх інструментів.


Станом на 2022 рік група має пять записаних платівок: "Шабля", "Пісні Самонаведення", "Живи і Люби», "Не Моя» та «Закохані Злодії», навесні 2022 року мав вийти новий, шостий альбом із назвоюЗемля. Вітер. Вогонь.” KOZAK SYSTEM планували відсвяткувати своє 10-річчя великим концертом 18 травня 2022 року у київськомуПалаці Спортуза участі 18 топових українських зірок, але війна внесла свої корективи.

З початку повномасштабного вторгнення музиканти проїхали з благодійним туром більш ніж 130 міст та містечок України та Європи. Саме разом із ними з початку повномасштабної війни українці співали, сумували за воїнами, ними надихалися, з ними запалювали та донатили на ЗСУ. За місяці війни було випущено три сингли - "Мамо", "Азов-сталь" та "Мольфар" . Фронтмен гурту Іван Леньо з лютого 2022 року служить в лавах Патрульної поліції Києва, музиканти активно допомагають фронту: як забезпеченням так і концертами для наших воїнів на передовій: під час своїх концертів KOZAK SYSTEM збирають донати , які потім конвертують у дрони, пікапи, необхідне забезпечення для воїнів, яке самі ж і відвозять на передову.


Не пропустіть!

 

The door opens at 8PM

The show starts at 9PM

ALL AGES SHOW

 

 

Event Policy: All tickets are final sale and cannot be exchanged or refunded. In the case of an event cancellation without a rescheduled date, a full refund will be automatically issued to each patron on the credit card used to purchase. By purchasing a ticket to this event, you agree to this purchase policy.

Event location


The Cutting Room
44 E 32nd Street
New York NY 10036

Organizer contacts


Cell phone:

+13476587653

Email address:

ukrnewyork@gmail.com

Website:

https://ukrainian.us
KOZAK SYSTEM in New York

This event has passed.
Check all upcoming events here