Гурт СКАЙ в Нью Йорку in New York - Buy Tickets Online
FacebookPayPal

Event details


Buy tickets

By: GeoTickets

Гурт СКАЙ в Нью Йорку

Легендарний гурт СКАЙ вирушає у новий тур "Напролом", щоб бути разом з вами і в радості, і в горі, щоб дарувати світло і силу в нелегкі часи, радість і любов, впевненість і натхнення. І, звісно ж, донатити на ЗСУ. Лише так ми зможемо перемогти! У нас єдиний шляхНАПРОЛОМ! І ми пройдемо його разом до нашої повної перемоги».

 

В рамках туру будуть презентовані нові пісні з альбому, це будуть особисті та дуже душевні премєри. Звісно, прозвучать і найулюбленіші хіти. Ті, під які синхронно співає весь зал; ті які так нас обєднують та зігрівають в складні часи – «Тебе це може вбити», «Струна», «Подаруй світло», «Best друг» та багато інших.

До речі, на глядачів чекає великий сюрприззясувалося, що у пісень також буває продовження! СКАЙ вже підготував продовження до хіта «Легковажна». Оцінити наступний романтичний трек можна буде під час концерту у вашому місті.

 

В рамках туру ми співпрацюватимемо з Американським благодійним фондром "HELP HEROES OF UKRANE". Зібрані під час концертів пожертви та кошти виручені з аукціонів будуть повністтю спрямовані на потреби ЗСУ.

#допомагаємоперемагаємо

 

All Ages show

Door opens at 8PM

Show starts at 9PM

До зустрічі на концертах

 

 

Event Policy: All tickets are final sale and cannot be exchanged or refunded. In the case of an event cancellation without a rescheduled date, a full refund will be automatically issued to each patron on the credit card used to purchase. By purchasing a ticket to this event, you agree to this purchase policy.

Event location


The Cutting Room
44 E 32nd Street
New York NY 10036

Organizer contacts


Cell phone:

1 347-658-7653

Email address:

ukrnewyork@gmail.com

Website:

https://ukrainian.us
Гурт СКАЙ в Нью Йорку

This event has passed.
Check all upcoming events here